CKMOVA SAS-2 - ramię mikrofonowe

CKMOVA SAS-2 - ramię mikrofonowe

CKMOVA SAS-1 - ramię mikrofonowe

CKMOVA SAS-1 - ramię mikrofonowe

CKMOVA SAS-2 - ramię mikrofonowe

CKMOVA SAS-2 to profesjonalne ramię mikrofonowe do zastosowań radiowych, telewizyjnych, studyjnych i domowych. Utrzymuje mikrofony do 2.2kg i pozwala regulować odległość do 70cm od miejsca zamocowania. Wysokiej jakości stal malowana proszkowo zapewnia stabilność oraz niezawodność. Ramię może być łatwo przymocowane do biurka lub blatu za pomocą solidnego uchwytu ,,C-Clamp,, lub przymocowane na stałe do powierzchni za pomocą uchwytu kołnierzowego.Waga samego ramienia to 1,1 kg. 

Cena detaliczna brutto 195,00 zł
SKU
SS-1004

CKMOVA SAS-2

CKMOVA SAS-2 to profesjonalne ramię mikrofonowe, które daje taką samą jakość jak wiele dostępnych na rynku profesjonalnych rozwiązań ,lecz w niższej cenie.

Prowadzisz konferencje?

Streamingujesz na żywo?

Może nagrywasz szkolenia online?

Na pomoc przychodzi ramię mikrofonowe CKMOVA SAS-2

 

Funkcjonalność

Wiesz jak ciężko jest ustawić mikrofon tak, aby nie był widoczny w tle nagrania ? Jeśli nie masz ramienia mikrofonowego to na pewno znasz ten problem.

Mały statyw biurkowy nie pozwala na ustawienie tak dokładnie jakbyśmy tego chcieli, dlatego rozwiązaniem jest ramię mikrofonowe które mocujemy do blatu bądź biurka.

Budowa

SAS-2 to ramię które utrzymuje mikrofony do 2.2kg i pozwala regulować odległość do 70cm od miejsca zamocowania. Wysokiej jakości stal malowana proszkowo zapewnia stabilność oraz niezawodność. 

Ramię może być łatwo przymocowane do biurka lub blatu za pomocą solidnego uchwytu ,,C-Clamp,, lub przymocowane na stałe do powierzchni za pomocą uchwytu kołnierzowego.Waga samego ramienia to 1,1 kg. 

Wygoda

Dzięki temu że ramię łatwo się składa, jest niezwykle wygodne w użytkowaniu. Na koniec pracy mikrofon na ramieniu jest składany w ciągu kilku sekund i nie zabiera miejsca na biurku. Możliwośc obrotu o 360 stopni daje nam pełną swobodę w ustawieniu.

‌CKMOVA SAS-2 jest niezbędnym elementem dla każdego użytkownika mikrofonów w warunkach pozastudyjnych.


SPECYFIKACJE:

Nośność : utrzymuje mikrofony do 2,2kg

Długość pojedyńczego ramienia: 35cm

Waga ramienia: 1,1kg

Adapter: 3/8" na 5/8"


W ZESTAWIE: 

1x ramię mikrofonowe SAS-2

5x rzepy do mocowania kabli

1x adapter z 3/8”na 5/8”

1x uchwyt kołnierzowy


Gwarancja 3 lataWięcej informacji
Kod EAN8425526885450
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CKMOVA SAS-2 - ramię mikrofonowe