Mikrofony na Lightning

Mikrofony Lavalier / Mikrofony na Lightning

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 5

na stronę
 1. Nowość
  CKMOVA LCM6L - mikrofon krawatowy na Lightning

  CKMOVA LCM6L to profesjonalny wielokierunkowy pojemnościowy mikrofon krawatowy przeznaczony do użytku w szerokim zakresie zastosowań. Połączenie Lightning współpracuje z urządzeniami Apple a regulowana długość kabla (2 bądź 6 metrów) pozwala zawsze dopasować ją do swoich potrzeb. Dzięki funkcji Plug&Play mikrofon wystarczy podpiąć do urządzenia i od razu możemy cieszyć się jego działaniem. Czy to krótki filmik na Tik Toka, czy dłuższe nagranie w formie podcastu, LCM6L zawsze będzie gotowy, aby dostarczyć najwyższej jakości dźwięk.

  Dowiedz się więcej
  Cena detaliczna brutto 535,00 zł
 2. Nowość
  CKMOVA LCM2LD - podwójny mikrofon krawatowy na Lightning

  CK MOVA LCM2LD to podwójny mikrofon krawatowy na Lightning.Połączenie te współpracuje z urządzeniami Apple, a 6 metrowy kabel nie będzie ograniczał podczas użytkowania nawet w trochę dalszej odległości. Przełącznik czułości pozwala nam zmniejszyć lub zwiększyć czułość mikrofonu o 10dB w zależności od potrzeb. Dodatkowo drugim przełącznikiem możemy włączyć filtr dolnoprzepustowy. Dzięki niemu w niesprzyjających warunkach nie zarejestrujemy wielu niepożądanych dźwięków. Wycina on częstotliwości poniżej 120Hz. Jest to świetne rozwiązanie gdy nie możemy pozwolić sobie na postprodukcję.

  Dowiedz się więcej
  Cena detaliczna brutto 315,00 zł
 3. Nowość
  CKMOVA LCM2L - mikrofon krawatowy na Lightning

  CKMOVA LCM2L to mikrofon krawatowy na Lightning. Dzięki funkcji Plug&Play mikrofon wystarczy podpiąć do urządzenia i od razu możemy cieszyć się jego działaniem. Użytkowałeś mikrofony krawatowe i doświadczyłeś wyczerpania baterii podczas nagrania? Z LCM2L możesz o tym zapomnieć. Zasilanie pobiera z urządzenia do którego jest podłączony, więc ten problem to przeszłość. 

  Dowiedz się więcej
  Cena detaliczna brutto 265,00 zł
 4. Nowość
  CKMOVA UM100 Kit6 - podwójny bezprzewodowy zestaw na lightning

  CKMOVA UM100Kit6 to podwójny bezprzewodowy zestaw mikrofonów krawatowych z odbiornikiem na lightning. Zasięg działania do 50 metrów oraz bateria która wtrzymuje na jednym ładowaniu do 8 godzin zapewniają nam wygode użytkowania. Producent jest w stanie zapewnić dopracowane i stabilne rozwiązania w technologii UHF. Niskie częstotliwości oraz możliwość wyboru 20 kanałów daje stabilny i dobrej jakości sygnał.

  Dowiedz się więcej
  Cena detaliczna brutto 899,00 zł
 5. Nowość
  CKMOVA UM100 Kit5 - bezprzewodowy mikrofon na lightning

  ‌CKMOVA UM100 Kit5 - bezprzewodowy mikrofon krawatowy z odbiornikiem na lightning. Zasięg działania do 50 metrów oraz bateria która wtrzymuje na jednym ładowaniu do 8 godzin zapewniają nam wygode użytkowania. Producent jest w stanie zapewnić dopracowane i stabilne rozwiązania w technologii UHF. Niskie częstotliwości oraz możliwość wyboru 20 kanałów daje stabilny i dobrej jakości sygnał.

  Dowiedz się więcej
  Cena detaliczna brutto 699,00 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 5

na stronę