CKMOVA UM100 Kit2 - podwójny bezprzewodowy zestaw

CKMOVA UM100 Kit2 - podwójny bezprzewodowy zestaw

CKMOVA UM100 Kit1 - bezprzewodowy mikrofon

CKMOVA UM100 Kit1 - bezprzewodowy mikrofon

CKMOVA UM100 Kit3 - bezprzewodowy mikrofon na USB C

CKMOVA UM100 Kit3 - bezprzewodowy mikrofon na USB C

CKMOVA UM100 Kit2 - podwójny bezprzewodowy zestaw

CK MOVA UM100 Kit2 - to podwójny zestaw krawatowych mikrofonów bezprzewodowych. Zasięg działania do 50 metrów oraz bateria która wtrzymuje na jednym ładowaniu do 8 godzin zapewniają nam wygode użytkowania. Producent jest w stanie zapewnić dopracowane i stabilne rozwiązania w technologii UHF. Niskie częstotliwości oraz możliwość wyboru 20 kanałów daje stabilny i dobrej jakości sygnał.

Cena detaliczna brutto 729,00 zł
SKU
SS-1011

CKMOVA UM100 Kit2


Mikrofony krawatowe bezprzewodowe CKMOVA UM100 Kit2 w zestawie z nadajnikami to urządzenia doskonałe do wywiadów, szkoleń i nagrań. Wysoka jakość dźwięku, pojemny akumulator i możliwość rozbudowy zestawu sprawiają, że bezprzewodowe mikrofony krawatowe CKMOVA UM100 Kit2 są niezastąpionym rozwiązaniem w swojej klasie produktowej. Sprawdź, dlaczego warto kupić akurat ten zestaw mikrofonów krawatowych!


Czym wyróżnia się mikrofon krawatowy w zestawie CKMOVA UM100 Kit2?

Jeśli poszukujesz sprzętu do nagrywania głosu, masz do wyboru kilka opcji. Jedną z nich jest pełnowymiarowy mikrofon. Jeśli jednak potrzebujesz bardziej uniwersalnego i wygodnego w użyciu sprzętu, znacznie lepszym rozwiązaniem jest krawatowy mikrofon bezprzewodowy.


Profesjonalny sprzęt taki jak prezentowany tu zestaw CKMOVA UM100 Kit2 cechuje się wyjątkowo dobrym stosunkiem ceny do jakości, dzięki czemu jest jednym z chętniej wybieranych produktów tego typu na rynku. Co za tym przemawia?


Wysoka jakość dźwięku

Zestaw CKMOVA UM100 Kit2 zapewnia wysoką jakość nagrań. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj optymalny stosunek sygnału do szumu (SNR), który w przypadku prezentowanego dookólnego bezprzewodowego mikrofonu krawatowego wynosi aż 90 dB. Dzięki temu szansa na wystąpienie jakichkolwiek szumów w nagraniach jest bardzo niska.


Z kolei wykorzystanie fal radiowych z zakresu UHF w niskich częstotliwościach (od 470 do 510 MHz) daje stabilny i dobry jakościowo sygnał podczas sesji nagraniowych w studiu i w terenie.


Odsłuch na żywo

W wyłapywaniu zakłóceń pomaga dodatkowo opcja odsłuchu na żywo. Zastosowanie tego rozwiązania umożliwia wyjście słuchawkowe 3,5 mm (mini jack), do którego możesz podłączyć słuchawki. Dzięki temu będziesz w stanie od razu usłyszeć potencjalne zakłócenia i na nie zareagować, a co za tym idzie – zwiększyć jakość nagrywanego dźwięku.


W tej cenie nie znajdziesz lepszych bezprzewodowych mikrofonów krawatowych niż CKMOVA UM100 Kit2! Sprawdź, gdzie możesz wypróbować i kupić te urządzenia!


Wygodna obsługa

Niewielkie rozmiary mikrofonu krawatowego i bezprzewodowe połączenie z nadajnikiem sprawiają, że jest on wygodny w użyciu. Nie zajmuje rąk, dzięki czemu podczas mówienia możesz ruszać rękami i wykonywać naturalne gesty.


Duży zasięg i stabilne połączenie

Bezprzewodowe, stabilne połączenie, niska waga i zasięg działania sięgający aż 50 m pozwalają na swobodne nagrywanie nawet w terenie. Możliwość wyboru 20 kanałów umożliwia wygodną pracę nawet w większych grupach. Bezprzewodowy mikrofon krawatowy w zestawie CKMOVA UM100 Kit2 sprawdzi się w różnych sytuacjach – także tych trudnych.


Pojemny akumulator i długi czas pracy

Dużą zaletą tego urządzenia jest też pojemny akumulator Li-Poly. Zasila on nadajnik i odbiornik nawet przez 8 godzin nieustannej pracy. Cechuje go też szybkie ładowanie – 4 godziny do pełnej baterii. Wyświetlacz OLED informuje o poziomie naładowania akumulatora, kanale i częstotliwości działania.


Dzięki tym parametrom krawatowy mikrofon bezprzewodowy to profesjonalny sprzęt, idealny do nagrywania nawet w dłuższych sesjach bez najmniejszych komplikacji. Wypróbuj go w pracy i przekonaj się, że nie będziesz chciał zamienić go na żaden inny!


Prosta rozbudowa zestawu daje nieograniczone możliwości nagrywania

W zestawie producent umieścił wiele adapterów, dzięki którym możesz podłączyć mikrofon krawatowy do telefonu z Androidem, komputera, iPhone’a i wielu innych urządzeń. To uniwersalny sprzęt do zastosowań – domowych i profesjonalnych!


Zestaw CKMOVA UM100 Kit2 pozwala też na bezproblemową wymianę dołączonego mikrofonu krawatowego. Może śmiało konkurować z urządzeniami droższymi nawet 6-krotnie. Przekonaj się sam – sprawdź opinie naszych dotychczasowych klientów!


Postaw na wszechstronny zestaw CKMOVA UM100 Kit2 z mikrofonem krawatowym

Mikrofon krawatowy bezprzewodowy to wysokiej jakości urządzenie do nagrywania dźwięku. Doskonale sprawdza się w wywiadach i szkoleniach. Jest wygodny w użyciu – daje mówiącemu znaczną swobodę. Możesz go bez problemu podpiąć do telefonu, komputera, miksera i innych urządzeń. Dzięki temu jest to uniwersalny i prosty w obsłudze sprzęt gotowe do pracy w każdych warunkach.


Przekonaj się, że mikrofon krawatowy to inwestycja, na której z pewnością się nie zawiedziesz. Sprawdź, gdzie możesz nabyć zestaw CKMOVA UM100 Kit2 i na własnej skórze przekonaj się o korzyściach płynących z korzystania z tego sprzętu!

SPECYFIKACJE:

Typ transmisji: UHF

Zakres częstotliwości: 470- 510MHz

Modulacja: DQPSK

Zakres częstotliwości : 30 Hz- 18kHz

Zasięg działania : 30- 50 metrów (mogą wystąpić różnice w zależności od

warunków środowiskowych fal elektromagnetycznych)

Liczba kanałów: 20 (łącznie 20 kanałów w 5 grupach, po 4 kanały w każdej grupie, a wymienna grupa kanałów jest konfigurowana przez kod ID)

Wejście: 1x Mikrofonowo/ Liniowe  3.5mm TRRS (z możliwością przełączenia)

Wyjścia/nadajnik: 1x słuchawkowe 3.5mm TRRS , 1x wyjście liniowe 3.5mm TRRS

Moc wyjściowa RF: ≤10mW

SNR: 90dB SPL

Rodzaj zasilania: DC3.7V (wbudowana bateria polimerowo-litowa), lub DC-5V / 0.5-2A zewnętrzne

Czas działania na jednym ładowaniu: do 6-8 godzin

Czas ładowania: 4  godziny

Temperatura pracy: 0°C do 50°C

Temperatura przechowywania: -20 °C do +55 °C

Wymiary nadajnika/odbiornika : 73x40x13mm

Waga nadajnika/odbiornika : 40g

 

W ZESTAWIE:

-1x Odbiornik UM100 RX

-2x Nadajnik UM100 TX

-2x Mikrofon Lavalier

-1x kabel połączeniowy 3,5 mm TRS do TRS

-1x kabel połączeniowy 3,5 mm TRS do TRRS

-3x kabel do ładowania


Gwarancja 3 lata


Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Chętnie doradzimy Ci rozwiązanie najlepsze do Twoich potrzeb.

Więcej informacji
Kod EAN8414902346647
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CKMOVA UM100 Kit2 - podwójny bezprzewodowy zestaw