Mikrofony bezprzewodowe

Mikrofony bezprzewodowe

MIKROFONY BEZPRZEWODOWE LAVALIER

Profesjonalne mikrofony bezprzewodowe Lavalier.

MIKROFONY BEZPRZEWODOWE DORĘCZNE

Profesjonalne mikrofony bezprzewodowe doręczne.

MIKROFONY BEZPRZEWODOWE DO KAMER

Profesjonalne mikrofony bezprzewodowe do kamer.

MIKROFONY BEZPRZEWODOWE DO SMARTPHONÓW

Profesjonalne mikrofony bezprzewodowe do telefonó.

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 11-14 z 14

Strona
na stronę
 1. Nowość
  CKMOVA Vocal X V2W – bezprzewodowy mikrofon na kamerę

  CK MOVA Vocal X V2W to podwójny bezprzewodowy  mikrofon do kamery o zasięgu do 100 metrów. W zestawie są dodatkowe mikrofony krawatowe co daje wiele możliwości użytkowania. Nadajnik i odbiornik na jednym ładowaniu wytrzymuje do 10 godzin! Na wyświetlaczu OLED widzimy wiele przydatnych informacji które ułatwiają prace. Tryb pracy (mono czy stereo), wskaźnik naładowania baterii, zasięg oraz wskaźnik odbioru sygnału to informacje które sprawiąją że praca na tym zestawie jest prosta i przyjemna.  

  Dowiedz się więcej
  Cena detaliczna brutto 989,00 zł
 2. Nowość
  CKMOVA Vocal X V1W – bezprzewodowy mikrofon na kamerę

  CKMOVA Vocal X V1W to pojedyńczy bezprzewodowy mikrofon do kamery o zasięgu do 100 metrów. W zestawie jest dodatkowy mikrofon krawatowy co daje wiele możliwości użytkowania. Nadajnik i odbiornik na jednym ładowaniu wytrzymuje do 10 godzin! Wyjście słuchawkowe 3,5mm TRS (mały jack) pozwala na odsłuch nagrania w czasie rzeczywistym bez żadnych opóźnień. Regulacja głośności odbywa się poprzez umieszczone na odbiorniku pokrętło co jest dużym ułatwieniem podczas pracy w terenie. Producent jest w stanie zapewnić dopracowane i stabilne rozwiązania w technologii 2.4GHz, która zapewnia stabilną transmisję sygnału i dostarcza wysokiej jakości dźwięk.

  Dowiedz się więcej
  Cena detaliczna brutto 579,00 zł
 3. Nowość
  CKMOVA Vocal X V2 - bezprzewodowy mikrofon na kamerę

  CK MOVA Vocal X V2 to podwójny bezprzewodowy  mikrofon do kamery o zasięgu do 100 metrów. W zestawie są dodatkowe mikrofony krawatowe co daje wiele możliwości użytkowania. Nadajnik i odbiornik na jednym ładowaniu wytrzymuje do 10 godzin! Na wyświetlaczu OLED widzimy wiele przydatnych informacji które ułatwiają prace. Tryb pracy (mono czy stereo), wskaźnik naładowania baterii, zasięg oraz wskaźnik odbioru sygnału to informacje które sprawiąją że praca na tym zestawie jest prosta i przyjemna.  

  Dowiedz się więcej
  Cena detaliczna brutto 989,00 zł
 4. Nowość
  CKMOVA Vocal X V1 - bezprzewodowy mikrofon do kamery

  CKMOVA Vocal X V1 to pojedyńczy bezprzewodowy mikrofon do kamery o zasięgu do 100 metrów. W zestawie jest dodatkowy mikrofon krawatowy co daje wiele możliwości użytkowania. Nadajnik i odbiornik na jednym ładowaniu wytrzymuje do 10 godzin! Wyjście słuchawkowe 3,5mm TRS (mały jack) pozwala na odsłuch nagrania w czasie rzeczywistym bez żadnych opóźnień. Regulacja głośności odbywa się poprzez umieszczone na odbiorniku pokrętło co jest dużym ułatwieniem podczas pracy w terenie. Producent jest w stanie zapewnić dopracowane i stabilne rozwiązania w technologii 2.4GHz, która zapewnia stabilną transmisję sygnału i dostarcza wysokiej jakości dźwięk.

  Dowiedz się więcej
  Cena detaliczna brutto 579,00 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 11-14 z 14

Strona
na stronę