CKMOVA LCM5D - podwójny mikrofon krawatowy do kamer i smartphonów

CKMOVA LCM5D - podwójny mikrofon krawatowy do kamer i smartphonów

CKMOVA LCM3D - podwójny mikrofon krawatowy do kamer i smartphonów

CKMOVA LCM3D - podwójny mikrofon krawatowy do kamer i smartphonów

CKMOVA LCM2D - podwójny mikrofon krawatowy do kamer i smartphonów

CKMOVA LCM2D - podwójny mikrofon krawatowy do kamer i smartphonów

CKMOVA LCM5D - podwójny mikrofon krawatowy do kamer i smartphonów

CKMOVA LCM5D - podwójny mikrofon krawatowy do kamer i smartphonów. Wywiad? Spotkanie online? Czy może Webinar? Z LCM5D  żadna z tych rzeczy nie jest przeszkodą. LCM5D to profesjonalne wielokierunkowe pojemnościowe mikrofony krawatowe które mają szeroki wachlarz zastosowań. Przełącznik którym uruchamiamy mikrofon służy również do włączenie filtra dolnoprzepustowego. Wycina on najniższe częstotliwości co jest świetnym rozwiązanie kiedy nie możemy pozwolić sobie na postprodukcję.

Cena detaliczna brutto 139,00 zł
SKU
SS-1260

CKMOVA LCM5D

Możliwości

Wywiad? Spotkanie online? Czy może Webinar? Z LCM5D  żadna z tych rzeczy nie jest przeszkodą! Nieważne czy będziesz nagrywał podcasty, wywiady, prezentacje. LCM5D to profesjonalne wielokierunkowe pojemnościowe mikrofony krawatowe które mają szeroki wachlarz zastosowań. Połączenie TRRS współpracuje z smartphonami oraz kamerami, a ponad 4 metrowy kabel da nam dużą swobodę w użytkowaniu.

Proste działanie

Dzięki funkcji Plug&Play mikrofon wystarczy podpiąć do urządzenia i od razu możemy działać. Filmik na Youtube ? Live na Tik Toka? Nie ma problemu! LCM5D zawsze będzie gotowy do nagrywania.

Bateria oraz zasilanie

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi nie musimy się martwić o baterie. Po pełnym naładowaniu mikrofony działają do 50 godzin! Wskaźnik umieszczony na mikrofonie informuje nas gdy bateria jest na wyczerpaniu, dzięki czemu nigdy nie damy się zaskoczyć przed nagraniem.

Filtr dolnoprzepustowy

Przełącznik którym uruchamiamy mikrofon służy również do włączenie filtra dolnoprzepustowego. Dzięki niemu w niesprzyjających warunkach nie zarejestrujemy wielu niepożądanych dźwięków. Wycina on najniższe częstotliwości co jest świetnym rozwiązanie kiedy nie możemy pozwolić sobie na postprodukcję.

Dwa mikrofony

LCM5D posiada dwa mikrofony, co sprawdza się podczas nagrywania w czasie aktywności fizycznej w której głowa porusza się w różnych kierunkach. Pozwala nam to utrzymać jednolity poziom sygnału z mikrofonu , niezależnie w którą stronę będziemy patrzeć.

 

SPECYFIKACJE:

Typ: Dookólny mikrofon pojemnościowy

Pasmo przenoszenia: 50Hz-15kHz

Czułość: -38dB ± 3dB (0dB=1V/Pa at 1kHz)

Impedancja wyjściowa: 2,2kΩ

Długość kabla: 4,2 metra

 

W ZESTAWIE:

1x mikrofon LCM5D

2x gąbka przeciwwietrzna

2x przypinany klips do mikrofonów

1x przejściówka z 3,5mm TRS na 6,3mm TS

1x Kable USB do ładowania

Gwarancja 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN8414902346838
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CKMOVA LCM5D - podwójny mikrofon krawatowy do kamer i smartphonów