CKMOVA LCM6D - podwójny mikrofon krawatowy do kamer i smartphonów

CKMOVA LCM6D - podwójny mikrofon krawatowy do kamer i smartphonów

CKMOVA LCM6 - mikrofon krawatowy do kamer i smartphonów

CKMOVA LCM6 - mikrofon krawatowy do kamer i smartphonów

CKMOVA AC-VM1 - mikrofon lavalier w kolorze czarnym

CKMOVA AC-VM1 - mikrofon lavalier w kolorze czarnym

CKMOVA LCM6D - podwójny mikrofon krawatowy do kamer i smartphonów

‌CKMOVA LCM6D to profesjonalne wielokierunkowe pojemnościowe mikrofony krawatowe przeznaczone do użytku w szerokim zakresie zastosowań. Połączenie na TRRS współpracuje z smartphonami i kamerami,  a regulowana długość kabla (3 bądź 6 metrów) pozwala zawsze dopasować ją do swoich potrzeb.Przełącznik na mikrofonie pozwala na wybór urządzenia do którego będzie podłączany. Wystarczy jednym ruchem przełączyć na smartphone bądź kamerę.

Cena detaliczna brutto 249,00 zł
SKU
SS-1268

CKMOVA LCM6D 

Funkcjonalność

Niezależnie czy potrzebujesz mikrofonu do spotkań online , nagrywania podcastów, wywiadów, prezentacji.LCM6D to profesjonalne wielokierunkowe pojemnościowe mikrofony krawatowe przeznaczone do użytku w szerokim zakresie zastosowań. Połączenie na TRRS współpracuje z smartphonami i kamerami,  a regulowana długość kabla (3 bądź 6 metrów) pozwala zawsze dopasować ją do swoich potrzeb.

Przełącznik na mikrofonie pozwala na wybór urządzenia do którego będzie podłączany. Wystarczy jednym ruchem przełączyć na smartphone bądź kamerę.

Łatwość użytkowania

Dzięki funkcji Plug&Play mikrofon wystarczy podpiąć do urządzenia i od razu możemy cieszyć się jego działaniem. Czy to krótki filmik na Tik Toka, czy dłuższe nagranie w formie podcastu, LCM6D zawsze będzie gotowy, aby dostarczyć najwyższej jakości dźwięk.

Bateria i czas pracy

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi nie musimy się martwić o baterie. Jedno naładowanie trwa zaledwie 2,5 godziny, zaś mikrofon wytrzymuje na jednym ładowaniu do 40 godzin! Wskaźnik umieszczony na mikrofonie informuje nas gdy bateria jest na wyczerpaniu, dzięki czemu nigdy nie damy się zaskoczyć przed nagraniem.

Odsłuch na żywo

Wyjście słuchawkowe 3,5mm TRS (mały jack) pozwala na odsłuch nagrania w czasie rzeczywistym bez żadnych opóźnień. Regulacja głośności odbywa się poprzez umieszczone na mikrofonie pokrętło co jest dużym ułatwieniem podczas pracy w terenie.

Filtr dolnoprzepustowy

Jednym kliknięciem możemy włączyć filtr dolnoprzepustowy. Dzięki niemu w niesprzyjających warunkach nie nagramy wielu niepożądanych dźwięków. Wycina on cześć tła poniżej częstotliwości 180Hz. Jest to świetne rozwiązanie gdy nie możemy pozwolić sobie na postprodukcję.

Dwa mikrofony

LCM6D posiada dwa mikrofony, więc daje nam to możliwość użytkowania dwóch mikrofonów jednocześnie. Sprawdza się podczas nagrywania w czasie aktywności fizycznej w której głowa porusza się w różnych kierunkach.

Druga opcje to użytkowanie w dwie osoby. Dzięki temu, iż każdy mikrofon posiada kabel o długości 3 metrów, osoby mogą być w znacznej odległości od siebie (sprawdza się to np. podczas nagrywania materiałów motoryzacyjnych gdy dwie osoby stoją obok samochodu)

 

 

SPECYFIKACJE:

Typ: Dookólny mikrofon pojemnościowy

Pasmo przenoszenia: 65Hz-18kHz

Czułość: -33dB ± 3dB (0dB=1V/Pa przy 1kHz)

Impedancja wyjściowa: 2,2kΩ

Stosunek sygnału do szumu: 80dB SPL

Długość kabla: 3 metry + przedłużka 3 metry

Wyjście słuchawkowe : 3,5mm TRS

Gniazdo USB C do ładowania baterii

Pojemność baterii: 200mA

Maksymalny czas pracy: 40h

Czas ładowania: 2,5 godziny

Waga: 83,5 gram

Wymiary: 60*27*17 (mm)


Gwarancja 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN8425526885320
Kolor podstawowyCzarny
Wymiary40cm x 30cm x 5cm ( Paczkomat A)
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CKMOVA LCM6D - podwójny mikrofon krawatowy do kamer i smartphonów