CKMOVA SXM-5

CKMOVA SXM-5

CKMOVA LUM6 - mikrofon krawatowy na USB

CKMOVA LUM6 - mikrofon krawatowy na USB

CKMOVA SXM-5

CKMOVA SXM5 to profesjonalny mikrofon kardioidalny z dużą membraną, którego podłączenie jest możliwe dzięki złączu USB typu C, dzięki czemu doskonale współpracuje z urządzeniami mobilnymi.

Cena detaliczna brutto 429,00 zł
SKU
SS-1991

NAGRYWAJ PERFEKCYJNIE Z SXM-5!

JAKOŚĆ STUDYJNA

CKMOVA SXM5 to profesjonalny mikrofon kardioidalny z dużą membraną, który jest doskonale przystosowany do nagrywania źródeł wokalnych i instrumentalnych w wysokiej rozdzielczości cyfrowej w domu, studio lub nawet na scenie. Wyposażony w zmodernizowaną prawdziwą kapsułę kondensatorową, obwód beztransformatorowy o ultraniskim poziomie szumu i niezwykle wytrzymałą obudowę, mikrofon SXM5 doskonale nadaje się do nagrywania podcastów, voiceoverów, instrumentów i wokalnych występów.

NAGRAJ KAŻDY SZCZEGÓŁ

Mikrofon SXM5 zapewnia bardzo szczegółowe nagrania dzięki dużej membranie kondensatorowej oraz szerokiemu zakresowi częstotliwości i ultraniskiemu poziomowi szumu. Dodatkowo, mikrofon ten posiada regulację głośności mikrofonu i słuchawek oraz wyjście słuchawkowe 3,5 mm z bezlatencyjnym monitorowaniem, funkcję wyciszenia i wytrzymałą, metalową konstrukcję.

UNIWERSALNY

Mikrofon SXM5 jest zgodny z komputerami Windows i MAC, a także z urządzeniami smartfonów, a w zestawie znajdują się przewody audio wyjściowe typu C do typu C i typu C do typu A. Mikrofon można łatwo przymocować do ramienia boom za pomocą otworów gwintowych 3/8 "i 5/8", a w zestawie znajduje się również wytrzymały i odłączany stojak biurkowy.

Dzięki swoim funkcjom i wytrzymałej konstrukcji, mikrofon kardioidalny CKMOVA SXM5 jest idealnym wyborem dla osób szukających profesjonalnego sprzętu do nagrywania podcastów, voiceoverów, instrumentów i występów wokalnych.

SPECYFIKACJE:

Typ: Mikrofon kardioidalny z dużą membraną kondensatora

Charakterystyka: Kardioidalna

Kapsuła: 25mm

Zakres częstotliwości: 20Hz-20kHz

Czułość: -40dB±2dB@1kHz

Stosunek sygnału do szumu: 78dB

Zakres dynamiczny: 128dB

Konwersja A/D: 24 bitowa

Maksymalne SPL: 135dB SPL

Częstotliwość próbkowania: 48 kHz

Kompatybilność: Android, Windows, iOS, macOS

Zasilanie: USB/Lightning

Waga: 425 g

Wymiary: 129x166.5 mm

W ZESTAWIE:

  • Mikrofon x1
  • Kabel Typ-C do Typ-C x1
  • Kabel Typ-C do Typ-A x1

Więcej informacji
Kolor podstawowyNieokreślony
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CKMOVA SXM-5