bezprzewodowy nadajnik XLR

CKMOVA Vocal M V3

bezprzewodowe mikrofony

CKMOVA Vocal M V4

CKMOVA Vocal M V3

CKMOVA Vocal M V3 to pojedynczy bezprzewodowy zestaw z nadajnikiem do mikrofonów z gniazdem XLR.Głównie używany przez dziennikarzy oraz na scenach gdzie brak kabli jest kluczowym czynnikiem. Bardzo duży zasięg (150metrów), metalowa obudowa, bateria która wytrzymuje do 12 godzin pracy oraz wbudowany recorder sprawiają iż jest to jedno z najlepszych rozwiązań na rynku. 

Cena detaliczna brutto 1 315,00 zł
SKU
SS-1902

System mikrofonów bezprzewodowych z niezależnym rejestratorem

System CKMOVA Vocal M V3 jest dwukanałowym, bezprzewodowym systemem mikrofonowym z niezależnym rejestratorem dźwięku, który oferuje połączenie niezawodności i jakości bezprzewodowej transmisji sygnału. 

Urządzenie cechuje się wysoką jakością odbioru, solidną konstrukcją oraz co ważne – przejrzystym i intuicyjnym interfejsem, który poprawia komfort podczas użytkowania.


Stabilność sygnału

Rozwiązania techniczne UHF zapewniają stabilną transmisję sygnału i dostarczają wysokiej jakości dźwięk oraz sprawiają, że system bezprzewodowy Vocal M V3 spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów w tym zakresie, zarówno w terenie jak i w pomieszczeniach. 

System idealnie nadaje się jako mikrofon bezprzewodowy dla vlogerów, youtuberów, dziennikarzy, a także jako mikrofon do podcastów.

Automatycznym i ręczny tryb parowania pozwala na połączenie urządzeń w terenie niezależnie od warunków. Dodatkowym atutem jest możliwość wybór wielu zakresów częstotliwości w zakresie 520 - 596 MHz

Praktyczny w każdym calu

Vocal M V3 oferuje szereg przydatnych funkcji, w tym wyciszenie, blokadę klawiatury i słuchawek, monitorowanie zarówno na nadajniku, jak i odbiorniku czy przełączane wyjście mono i stereo.

Ekran OLED wyświetla informacje dotyczące jakości odbioru sygnału, stanu baterii, dźwięku oraz wielu przydatnych funkcji i informacji.

 

Największy zasięg dostępny na rynku

Wielką zaletą zestawu jest zasięg do 150 metrów (w zasięgu wzroku), dzięki czemu praca za jego pomocą cechuje się zauważalnym komfortem a odłączana i obracana 360° antena zapewnia optymalne połączenie i utrzymanie sygnału pod wieloma kątami nawet w dynamicznych warunkach nagrywania.

Solidna konstrukcja

Wytrzymała, metalowa konstrukcja ze stopu aluminium, sprawia, że można korzystać z urządzenia bez obaw o jego uszkodzenie co przy kompaktowym i lekkim wykonaniu rejestratora dźwięku zapewnia komfort pracy w każdych warunkach. 

Kompatybilny z większością urządzeń

Bezprzewodowy zestaw mikrofonowy CKMOVA VOCAL M V3 jest kompatybilny z wieloma urządzeniami, takimi jak kamera, profesjonalny Camcorder, rejestrator dźwięku, interfejs audio, komputer czy smartfon.

W zestawie znajdują się przejściówki które pozwalają podłączyć zestaw do urządzeń z wejściem TRS 3,5mm (mały jack) lub wejściem XLR 3 pinowym.

Dodatkowe przejściówki ( do zakupu osobno) pozwalają na podłączenie zestawu do smartphonów na USB-C (CKMOVA AC-UC3) lub Lightning (CKMOVA AC-LF3)

 

Gwarancja jakości dźwięku

Na wielokolorowym mierniku sygnału audio można bardzo łatwo sprawdzić, czy dźwięk będzie wystarczająco wyraźny, dzięki czemu można mieć pewność, że głos będzie odpowiednio słyszalny i nie będzie potrzeby dodatkowej obróbki audio po zakończeniu nagrania.

Dodatkowo, system posiada również filtr dolnoprzepustowy (40Mhz/80Mhz/120Mhz) oraz podbicie wysokich częstotliwości (1dB/2dB/3dB/4dB).

Stawiamy na bezpieczeństwo nagrania

Jedną z największych zalet zestawu jest możliwość nagrywania na wbudowany rejestrator dźwięku, który daje nam praktyczne zabezpieczenie nagrania w razie awarii odbiornika albo wejścia audio w kamerze.

Do urządzenia można podłączyć kartę MicroSD do 32GB pamięci co przekłada się na ok 50h nagrania (WAV).Wytrzymała bateria

Wpływ na wygodę ma także wbudowana wytrzymała bateria pozwalająca na maksymalnie 12 godzin działania bez przerwy.

Sam decydujesz jaki mikrofon używasz

W zestawie CKMOVA Vocal M V3 znajdziemy nadajnik z 3-pinowym żeńskim gniazdem wejściowym wtyczki XLR, które łączy się z mikrofonem XLR.

Wtyczka zapewnia również zasilanie fantomowe (Phantom Power) +48V czyli dostarcza prąd stały do mikrofonów, które wymagają zasilania z uwagi na wbudowane układy aktywne. Zapewnia to dużą elastyczność w wykorzystaniu dowolnego mikrofonu pojemnościowego XLR.

Specyfikacje techniczne: 

-Typ transmisji: UHF

-Częstotliwość działania systemu: 520 - 596 MHz

-Możliwość wyboru kanału: tak

-Antena: odłączana antena z zakresem obrotu 360 stopni

-Zakres wzmocnienia: 30dB

-Pasmo przenoszenia: 20Hz do 20kHz

-Wejście mikrofonowe i liniowe TRS 3,5 mm

-Wyjście audio TRS 3,5 mm

-Filtr dolnoprzepustowy (40/80/120 MHz)

-Podbicie wysokich częstotliwości (od 1 do 4 dB)

-Czułość: -41±1dB (odB=1V/Pa, przy 1KHz)

- Latencja: <6ms

- THD: <0,5%

- Stosunek sygnału do szumu: >80dB SPL

- Format nagrywania: WAV

- Nośniki zapisu: MicroSD (do 32 GB)

- Wymagania dotyczące zasilania: wbudowana bateria lub typ C DC 5V

- Pojemność baterii: 1500 mAh

- Żywotność baterii: do 12 godzin

- Czas ładowania: 2 godziny

- Obudowa: metalowa

- Temperatura pracy: 0 ℃ ~ 50 ℃

- Temperatura przechowywania: -20 ℃ ~ 60 ℃

- Wymiary:

45.5x112x44mm (nadajnik Vocal M TLX)

56x80x22mm (odbiornik Vocal M RX)

- Waga:

125g (z baterią Vocal M TLX)

135g (z baterią Vocal M RX)

 

 

Zawartość zestawu:

- 1x Nadajnik bezprzewodowy Vocal X TLX 

- 1x Odbiornik bezprzewodowy Vocal X RX

- 1x kabel połączeniowy 3,5 mm nakręcany TRS do TRS

- 1x kabel połączeniowy 3,5 mm nakręcany TRS do XLRa 3 pinowego męskiego

- 2x kabel do ładowania typu -C

- 1x Walizka wodoodporna

- 1x gorąca stopka do montażu odbiornika na kamerach/aparatach

- 1x uchwyty do montażu na pasku nadajników/odbiorników

- 2x anteny sygnałowe


Gwarancja 3 lata

Więcej informacji
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CKMOVA Vocal M V3